سبزى سرگرمی پروژه ستاره میلیون سرگرمی

سبزى: سرگرمی پروژه ستاره میلیون سرگرمی چه خبر از کجا ؟ بیشتر بدانیم

گت بلاگز اخبار اجتماعی آخرین مهلت بخشودگی اضافه خدمت‌های سربازی , فردا

فردا، آخرین مهلت جهت بهره‌مندی از بخشش اضافه خدمت‌های ناشی از غیبت مشمولان سربازی است.

آخرین مهلت بخشودگی اضافه خدمت‌های سربازی , فردا

فردا؛ آخرین مهلت بخشودگی اضافه خدمت های سربازی

عبارات مهم : آخرین

فردا، آخرین مهلت جهت بهره مندی از بخشش اضافه خدمت های ناشی از غیبت مشمولان سربازی است.

به گزارش ایسنا، چندی پیش با تصمیم ستاد کل نیروهای مسلح مقرر شد تا اضافه خدمت های ناشی از غیبت تمامی مشمولانی که تا 22 بهمن ماه امسال برگه اعزام به خدمت خود را دریافت کنند بخشیده شود، این افراد باید به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کرده و برگه اعزام به خدمت سربازی خود را دریافت کنند تا مشمول این بخشودگی شوند، در غیراینصورت اضافه خدمت ناشی از غیبت برابر قانون به آنان تعلق خواهد گرفت.

در اجرای این طرح مدت غیبت مشمولان اهمیتی نداشته و فرد غایب از یک روز تا چند سال هم که غیبت داشته باشد در شمول این بخشودگی قرار خواهد گرفت، ولی اگر بعد از این تاریخ جهت اعزام به سربازی اقدام کند، برحسب مقدار غیبتی که دارد از سه تا شش ماه اضافه خدمت خواهد داشت.

آخرین مهلت بخشودگی اضافه خدمت‌های سربازی , فردا

احتمال تمدید این مهلت نیز وجود ندارد، به خاص آنکه سردار موسی کمالی، رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح پیش از این راجع به احتمال تمدید این مهلت، به ایسنا گفته بود که «این مدت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. » بنابراین به نظر می رسد که مشمولان غایبی که قصد اعزام به سربازی دارند تنها در روز شنبه می توانند به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند.

واژه های کلیدی: آخرین | دریافت | سربازی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz