سبزى سرگرمی پروژه ستاره میلیون سرگرمی

سبزى: سرگرمی پروژه ستاره میلیون سرگرمی چه خبر از کجا ؟ بیشتر بدانیم

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پیروزی احمدی‌نژاد در انتخابات یک توهم است / دلیلی ندارد بگوییم ردصلاحیت احمدی نژاد مقطعی بوده است ، علی صوفی

علی اکبر جوانفکر، مشاور احمدی‌نژاد، اعتقاد است «فقط احمدی‌نژاد شایسته رئیس‌جمهوری است» 

پیروزی احمدی‌نژاد در انتخابات یک توهم است / دلیلی ندارد بگوییم ردصلاحیت احمدی نژاد مقطعی بوده است ، علی صوفی

علی صوفی:پیروزی احمدی نژاد در انتخابات یک توهم است /دلیلی ندارد بگوییم ردصلاحیت احمدی نژاد مقطعی بوده است

عبارات مهم : پرونده

علی اکبر جوانفکر، مشاور احمدی نژاد، اعتقاد است «فقط احمدی نژاد شایسته مدیر جمهوری است»

به گزارش نامه نیوز ؛ محمود احمدی نژاد این روزها خودش را به مصافی پیش از موعد دعوت کرده است . او همه ذهنش را به چهار سال آینده دوخته است ؛ سودای رسیدن به پاستور را دارد . او ولی تنها نیست. این بار هم اطرافیانش، دست به ستایش هایی عجیب و غلوهایی بزرگ زده اند؛ تا آنجا که علی اکبر جوانفکر در گفتگو با «روزنامه آرمان» گفته است: «به نظر من تنها کسی که قاطبه مردم و بر اساس تجربه او را شایسته چنین جایگاهی می دانند، دکتر احمدی نژاد است!» .

پیروزی احمدی‌نژاد در انتخابات یک توهم است / دلیلی ندارد بگوییم ردصلاحیت احمدی نژاد مقطعی بوده است ، علی صوفی

ماجرا ولی به همین گفته ها و اظهار نظرها ختم نمی شود؛ در اصل تمام تلاش تیم مدیر جمهور سابق، ساخت یک دو قطبی بین احمدی نژاد و علی لاریجانی است که این روزها، زمزمه هایی از قصد وی جهت رسیدن به کرسی ریاست جمهوری شنیده می شود. جوانفکر در همان گفتگو با اشاره به پرونده های مفتوح مدیر سابقش نزد قوه قضائیه، آن را سیاسی کاری دانسته و بر این باور است که: «کاملاً واضح است که ایشان را سد راه خود تلقی می کند. چنین به نظر می رسد که آقای علی لاریجانی قصد دارد پیش از فرارسیدن وقت انتخابات در سال 1400، با استفاده از اهرم ها مسیر ریاست جمهوری اش را هموار کند.»

اما علی صوفی، از فعالین اصلاح طلب در خصوص حواشی مطرح شده، نظری غیر از جوانفکر دارد و عمده صحبت های او را «توهم» می داند:

علی اکبر جوانفکر، مشاور احمدی‌نژاد، اعتقاد است «فقط احمدی‌نژاد شایسته رئیس‌جمهوری است» 

پیروزی احمدی ‍نژاد در انتخابات یک توهم است / نقش مهم را اصلاح طلبان بازی می کنند

«علی صوفی» دبیر کل حزب پیش روی اصلاحات گفت: آن چه که واقعیت دارد، تضاد بین آقای احمدی نژاد و مردها لاریجانی ها است که در گذشته و در وقت ریاست جمهوری احمدی نژاد در مجلس شورای اسلامی به شکل بارزی نمایان شد . این ماجرا آن چنان بازتاب داشت که حتی بُعد بین المللی نیز پیدا کرد. این امر بعداً هم استمرار پیدا کرده و هم چنان باقی هست.

وزیر تعاون دولت دوم اصلاحات در ادامه افزود: آقای احمدی نژاد علی رغم ادعای پاک دستی که داشته، اتهامات مالی از طرف دیوان محاسبات و از طرف دادستانی مطرح شده است است به نحوی که پرونده ایشان، قابل انکار نیست. متأسفانه فساد گسترده و شرکت یافته ای که در دوره آقای احمدی نژاد شکل گرفت و از بین بردن های نجومی که انجام شد ،موارد غیرقابل انکاری است که حتی مدیر وقت بانک مرکزی هم بعضی از این موارد را اعلام کرده بود.

این فعال اصلاح طلب، دوقطبی سازی انتخابات را ناشدنی خواند و گفت: دوگانه سازی انکار حضور اصلاح طلبانی است که از سال 1392 تا کنون پیروز صحنه انتخابات بوده اند؛ بنابراین آن چه که آقای جوانفکر مطرح کرده اند و آقای احمدی نژاد و آقای لاریجانی را رقبای مهم دانسته اند و بیان این عنوان که حضور آقای احمدی نژاد حتماً به پیروزی منجر می شود؛ اصلاً واقعیت ندارد و یک توهم هست. آن چه که واقعیت دارد، نقش مهم را اصلاح طلبان بازی می کنند.

پیروزی احمدی‌نژاد در انتخابات یک توهم است / دلیلی ندارد بگوییم ردصلاحیت احمدی نژاد مقطعی بوده است ، علی صوفی

صوفی در خصوص اوضاع تأیید یا رد صلاحیت احمدی نژاد جهت انتخابات سال 1400، گفت: ایشان در سال 1396، به توصیه رهبری عمل نکردند و یک سابقه رد صلاحیت در پرونده خودشان دارند و دلیلی هم وجود ندارد که بگوییم این رد صلاحیت، امری مقطعی بوده و به مرور وقت برطرف خواهد شد. این مسئله قطعاً به آینده تسری پیدا خواهد کرد و دلیلی هم ندارد مشکلی که است را جهت سال 1400 نادیده بگیریم. علاوه بر این سابقه، پرونده هایی که از ایشان در قوه قضائیه مطرح هست، اگر منجر به صدور حکم شود، کاندیداتوری ایشان به خودی خود منتفی خواهد شد. این پرسشها بیش تر ناشی از توهماتی است که این دوستان دارند.

واژه های کلیدی: پرونده | پیروزی | پیروزی | انتخابات | لاریجانی | اصلاح طلب | احمدی نژاد | احمدی نژاد | اصلاح طلبان | ریاست جمهوری | علی لاریجانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz